Autorecenze Volkswagen Multivan 2.5 96KW - Kolní hodnocení - chvalitebné. - hodnocení, spolehlivost, silné a slabé stránky, závady, zkušenosti, komentáře - recenze Volkswagen Multivan
 
 

Recenze Volkswagen Multivan
“Kolní hodnocení - chvalitebné.”

Autor recenze: kamil (33 let),
Kraj Vysočina
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2007 Typ motoru:2.5 96KW Stav km při koupi:0 km Stav km nyní:24 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:nový Jak dlouho auto používáte? 4 měsíce Průměrná spotřeba: 8 l/100 km Vloženo: 5. 11. 2008

Hodnocení inzerátu: 2 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 7.4

Spolehlivost

9
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

5
 

Náhradní díly

5
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: Peugeot 205

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Závady a opravy na autě

T5 zatím bez poruch,jen nepříjemné rány do přední nápravy při průjezdu ďolíku při pomalé jízdě nebo při přejezdu příčných spár na silnici.


Hodnocení a zkušenosti s autem

S T5 jen dobré zkušenosti,občas pazvuky od olejového chladiče a od tachometru v určitých otáčkách motoru,časté kolísání otáček při volnoběhu a stím spojené zpožděné reakce motoru na pedál plynu (na tyto drobné mouchy mi nedokázali odpovědět ani v servisu).

Jinak naprosto bez výhrad.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 2


Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Multivan

Vložit komentář

CO TO JE?

Doufám, že si toho všimlo více lidí - soudruh anonym napsal stejný příspěvek k nejméně tře recenzím a vypadá to, že auto nikdy neměl a ještě k tomu proti pravidlům dělá reklamu konkurenční značce. Myslí si snad, že čtenáři jsou lamy a nemyslí?

20.11.2009 | 21:06:33 | jura Reagovat

Nespal te se tak jako já

Tak jak si čtu Váš příspěvek přijde mě že máte štěstí na vydařený kus. Co se týká mého předešlého vozu T4, byl jsem nad míru spokojen s kvalitou, ale horší to bylo s komfortem ( v zásadě spokojen). Moc jsem se těšil tedy na nového Multivana. Když jsem ho přebíral byl jsem spokojen cca. prvních 5tis.Km, pak nastaly problémy. Takto to pokračovalo až do 190tis. dále už jsem to nevydržel a krabici prodal. Není přeci možné, abych neujel od / do výměny oleje bez nějakého problému. Nejvíc mě zarážel fakt že pokaždé se pokazilo něco jiného. Např. kvůli reklamaci žhavení jsem musel navštívit autoriz. servis 3x, neboť na záruku není možné vyměnit všechny žhaviče najednou.Dále nevím kam chodíte na spotřebu, já měl problém jezdit pod 10,5l ( 128Kw ) a co se týká řízení, jet s tím autem nad 140Km/h znamenalo přetahovat se z volantem a držet ho křečovitě obouma rukama. Můj názor berte jako objektivní a nevycházím jen z mé zkušenosti, ale i z okruhu známých, kteří si taky čekali krok dopředu a né nekonečnou pokladničku. Co do třídy tu jsem neopustil jen značku a teď můžu zodpovědně říct že MB VIANO má o sto procent navrch jak po stránce komfortu a jízdních vlastností ale také pro mě zásadní spolehlivostí !!!, Netvrdím že jsem zastáncem MB, ale už se konečně nebojím jet s rodinou na dovolenou, abych se bál zda vůbec dojedu.

23.06.2009 | 12:15:28 |  Reagovat


 

 
 
Nahrávám obrázek...
 
X
  • Volkswagen Multivan