Vložit recenzi
Volkswagen Passat
1 099 000,- Kč
Volkswagen Passat
83 000,- Kč
Volkswagen Passat
259 000,- Kč
Volkswagen Passat
427 800,- Kč
Volkswagen Passat
159 900,- Kč
Volkswagen Passat
411 400,- Kč
Volkswagen Passat
478 000,- Kč
Volkswagen Passat
239 900,- Kč
Volkswagen Passat
110 000,- Kč
Volkswagen Passat
109 999,- Kč
Volkswagen Passat
159 000,- Kč
Volkswagen Passat
955 900,- Kč
Volkswagen Passat
325 000,- Kč
Volkswagen Passat
429 877,- Kč
Volkswagen Passat
299 000,- Kč
Volkswagen Passat
360 000,- Kč
Volkswagen Passat
187 000,- Kč
Volkswagen Passat
409 000,- Kč
Volkswagen Passat
444 000,- Kč
Volkswagen Passat
179 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Passat
problémy s VW Passat 2.0 125kW DSG r.v. 2007
Patřím mezi majitele VW Passat 2.0 125kW DSG, r.v. 10/2007, pěkně vybavený vč. AAC, Pořizovací cena cca 1,1 mil. Kč. Po celou dobu provozu tohoto vozu se na voze vyskytují menší, či větší komplikace. Nejprve to byla DSG, která stále při rozjezdu cukala. Nepomohlo ani několikeré přehrání software, vše se vyřešilo až před koncem garance, kdy se převodovka totálně rozsypala a VW ji celou vyměnilo. Za poslední 1 a 1/4 roku jsem zůstal 4x stát na silnici pro poruchu. Nejprve zmíněná převodovka, následovalo naftové čerpadlo (to již bylo po 2-leté záruce, nicméně se to stalo v Německu a VW Germany to bez problémů vyměnilo na kulanci) a nyní v 3 měsíčním odstupu 2 vstřiky. Normálně se prý toto na kulanci vyměňuje zdarma, ale protože jsem přejel prohlídku při 30.000 km o cca 2.400 km, tak mám smůlu a vše platím. VW uznává, že přejetí prohlídky nemá vliv na to, že vstřiky odejdou, ale jsou to jejich vnitřní předpisy a klient nemá právní nárok. Zajímavá strategie péče o zákazníka a motivace k nákupu nového vozu od této značky .... Takže na tento typ, resp. na celé VW, pozor!
17.02.2011 | 12:04:42 | Marek Fišer Reagovat
vstřik na vw tdi 125kw
Martine, nezbývá mi, než s Tebou souhlasit. Po třech letech na Multivanu 2,5 TDI 128kW, který jsem koupil jako nový a sloužil, jako hodinky , jsem přesedlal na Golf 2,0 TDI 125kW, ročník 2007 . Po 3 měsících toho neskutečně lituji, protože auto bylo po 1. majiteli z německa , koupeno ve Stuttgartu v nejvyhlášenějším salonu, který tam je a který se navíc po celé 3 roky po dobu leasingu o to auto podle servisní knížky staral, takže soudný člověk by do toho asi šel.
Během 3 měsíců mi odešel už druhý vstřik Siemens, což v našich poměrech obnáší včetně práce 17000,.- Kč za jeden.
Opravit to levně nejde, pouze výměnným způsobem na centrále VW.
Pokud (a je to velmi pravděpodobné) mně čekají takovýmto způsobem ještě 2 válce, připojuji se k Tobě s myšlenkou betonáže.
25.07.2010 | 21:43:13 | honza d. Reagovat
po 100 000 km
Musím se podělit o mé zkušenosti, na 30t km měněno turbo, na 60t km znovu, na 90 již ne, ale značný pokles výkonu. V dnešní době jezdí zhruba jako stará Octavia. Řekl bych, že verze 125kW byla chyba. Měnil jsem na tom již prakticky vše, nejraději bych ho zalil do betonu i s tím zmetkem, co mi to prodal.
22.06.2009 | 00:16:36 | Martin Reagovat
????
To nemyslíte vážne, že s týmto vozidlom nemáte problémy. Pracujem v servise ako technička a je pre mňa dosť nepochopiteľné, že vozidlo, ktoré je u nás najčastejším hosťom - tým mierim aj na objem Vášho vozidla, sa Vám nekazí vôbec. Totiž to na týchto vozidlách sme už v garancii vymenili všetko čo sa dalo. Ale pevne dúfam, že Vy máte výnimočný kúsok. Prajem veľa šťastných km.
14.08.2008 | 14:46:21 | g Reagovat
Rakovina
Na rakovinu umřem i bez aut, vod toho jsou tady inčí věci :-) .
29.07.2008 | 18:38:48 | Bobeš Reagovat
Starosti, kdo kde na co bere fakt nechápu. Že by závist? I řemeslník, který nemusí být příliš chytrý, ale je schopný a odvede kvalitní práci si může dobře vydělat už jen proto, že se jeho dobré refence mezi lidmi rychle roznesou. Čili, kdo neumí, nechce se mu, ten se jen diví.
29.07.2008 | 08:58:39 | Radek Reagovat
za pravopisné chyby se omlouvám...
...a co se týká kde na to beru, jsem ve vedení rozrůstajícího se podniku, kde mám v kompetenci si do určité výše ceny vybrat si auto sám a u nás se auta dědí, takže svoje předchozí auto jsem předal ve firmě dál.... Ale to je z jiného soudku...
Uvítám jakékoli informace a zkušenosti uživatelů k tomuto vozidlu, zvláště ty negativní! Myslím si, že právě pro informace jsou autorecenze k dispozici. Sám jsem pře koupí vozidla tento portál navštívil a studoval názory druhých... Rád bych věděl na co si dát u svého auta pozor. Ještě bych doplnil zmínku o své opravdu dobré zkušenosti s prodejcem VW Porsche v Brně. Co se týká servisu, necháva jsem do vozidla zabudovat HF sadu a sat.vyhledávání-taktéž vše proběhlo standardně dle mých představ.
Minulý týden jsem se od jednoho našeho obchodního partnera dozvěděl, že u stejného vozidla které mám já (2,0TDI 125kW DSG, rok 2007), mu opravovali v servise již dvakrát převodovku a to vše do 20tis.km. Prý mu při podřazování výrazně cukala-vyřešilo to přehrátí software a druhý problém byl se zablokováním celého auta a následný odtah... Máte někdo nějakou podobnou zkušenost?
29.07.2008 | 00:06:22 | Milan Reagovat
Nevím, kde majitel bere na takováto auta, když ani neumí pravopis...
28.07.2008 | 22:55:42 | Reagovat
2.0 TDI PD 125kW
Ano, uvedený motor je také používaný ve Škodách Octavia RS II. Kdo měl možnost obě vozidla řídit, tedy RS II a Passat, musí dát jednoznačně za pravdu, že v Passatu je právě tento motor lépe odhlučněný-taky samozřejmě za vyšší cenu vozidla. Co se týká použitelného pásma otáček, je to diskutabilní, ale co se dá jednoznačně řící, turboefekt je u motoru 125kW obrovský, což nemusí být všem řidičům příjemné. Všechno je za něco...
28.07.2008 | 22:04:00 | Reagovat
2.0 TDI PD 170k to je ten motor co bol v prvych PD dieslovych O2 RS alebo je nejak prekopany. Ten bol totiz pomerne hlucny a mal len uzke vyuzitelne pasmo otacek, uzsie ako 2.0 TDI PD 140k.
27.07.2008 | 22:22:44 | olso Reagovat
Pánovi ten vůz ze srdce přeji. Jenom mi trochu vadí čuchat ten smrad z naftových vozů. A to i zcela nových, které mají filtr pevných částic. Všichni z toho zdechneme na rakovinu.
27.07.2008 | 21:53:02 | jandaxx Reagovat
No co je tady se nediskutuje? Pán ukázal že má vkus a taky prostředky. Kde jsou ti majitelé vraků z AAA s nikdy nestočeným tachometrem a sedadlem proprděným po Helmutovi. Když sem napíše recenzi majitel Loganu, Thalie nebo Fabie 1,2 HTP tak tu hned všichni ejakulují ty svoje zvratky
a tady nic?
27.07.2008 | 11:20:00 | Reagovat