Vložit recenzi
Volkswagen Passat
415 000,- Kč
Volkswagen Passat
319 888,- Kč
Volkswagen Passat
199 000,- Kč
Volkswagen Passat
350 000,- Kč
Volkswagen Passat
159 900,- Kč
Volkswagen Passat
425 000,- Kč
Volkswagen Passat
149 000,- Kč
Volkswagen Passat
427 900,- Kč
Volkswagen Passat
169 000,- Kč
Volkswagen Passat
349 000,- Kč
Volkswagen Passat
87 150,- Kč
Volkswagen Passat
525 000,- Kč
Volkswagen Passat
938 900,- Kč
Volkswagen Passat
499 000,- Kč
Volkswagen Passat
459 000,- Kč
Volkswagen Passat
338 000,- Kč
Volkswagen Passat
319 000,- Kč
Volkswagen Passat
358 000,- Kč
Volkswagen Passat
148 999,- Kč
Volkswagen Passat
429 877,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Passat
passat
passat 1.9d r.v. 89 55kw máme 7 let , při koupi natachometru 225 tkm skutečný stav km asi nikdo neví. Vážnější závady žádné, ohnuté rameno p.n. - díra v silnici , běžné opravy projevené stářím vozu brzdy, zdvihátka klapou, výměna chladiče. výměna servořízení, problémy s elektrikou , jinak velice spolehlivý , prostorný vůz , nyní má najeto 396 tkm. Spotřeba 6 - 7 l. Půjdeme zase do passata asi b5 - 6 ale vyšší výkon.Zdarvím všechny kdo vlastní pašíky.Roman
03.08.2008 | 07:39:32 | roman Reagovat
paráda
VW Passatem B3 1.9TD Variant jezdím bezmála půlku roku,nutno dodat,že mi slouží k živobytí a najezdím s ním cca 1300km týdně-převážně po městě.Až na běžné opravy a výměny způsobené stářím vozu a provozem jsem nebyl nucen do auta nijak moc investovat.Je to spolehlivý vůz s nízkou spotřebou,můj průměr činí 5.75 l/100km.Dostupnost náhradních dílů je bezvadná a cenově dostupná.V tuto chvíli bych jistě neměnil.
12.09.2007 | 09:38:55 | whall Reagovat
RE: paráda
Jo B3 Passati byli dost solidní auta, já sám měl taky 1.9td ale sedan rok výroby 1993 a nemoh jsem si stěžovat na nic. Spotřeba do 7 litrů. Teklo mi akorát servo a měnil jsem sjetý brzdový kotouče+ destičky. Bylo to super auto,na kerý jsem se moh spolehnout. O B5 a B6 Passatech se tohle říct už bohužel nedá.
03.12.2011 | 13:58:42 | Erich | 94.112.220.* Reagovat
Jo taky mam rok 92 kombi 1,9td a je to super auto..A da se s nim jezdit i za 5.5 az 6 l s lehkou nohou jinak je to jak pises..
27.07.2007 | 15:22:53 | DonSalieri Reagovat
RE:
ja osobne mam vw passat B3 1.9td mam ho od roku 1991 jsem prvni majitel najezdeno ma 60.0000km okrem a zatim jeste lita jak ma opravi okrem brzd sem este nic nedelal je to starous ale dobrej
18.02.2015 | 19:02:02 | jirka | 178.118.100.* Reagovat