Vložit recenzi
Volkswagen Passat
25 000,- Kč
Volkswagen Passat
159 000,- Kč
Volkswagen Passat
259 000,- Kč
Volkswagen Passat
159 900,- Kč
Volkswagen Passat
299 000,- Kč
Volkswagen Passat
411 400,- Kč
Volkswagen Passat
499 900,- Kč
Volkswagen Passat
29 000,- Kč
Volkswagen Passat
173 000,- Kč
Volkswagen Passat
110 000,- Kč
Volkswagen Passat
368 000,- Kč
Volkswagen Passat
439 000,- Kč
Volkswagen Passat
299 000,- Kč
Volkswagen Passat
325 000,- Kč
Volkswagen Passat
415 000,- Kč
Volkswagen Passat
459 000,- Kč
Volkswagen Passat
187 000,- Kč
Volkswagen Passat
1 099 000,- Kč
Volkswagen Passat
409 000,- Kč
Volkswagen Passat
107 777,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Passat
v kombíku je gůt
Koupil jsem B4 v unoru 2007 a ted unor 2009 mám najeto 56 tis. km celkem má auto 191 tis. ale střízlivě připočítávám min.dalších 100 tis. který předešlý majitelé určitě smazali.
Měním pouze spotřební zboží. Výměna oleje po 15 tis. km. žere ca 1 litr oleje na těch 15 tis km. Myslím si ale že je to hodně závislé od toho jak to kdo vytáčí. Jezdím max. 120 km/h, vyjímečně pak 140 km/h a nemám problém se spotřebou oleje. Jednou jsem ale nějak chvátal a hnal jsem ho asi 100km po dálnici pořád 160 až 180 km/h a to to sežralo asi 2 litry oleje. Od tí doby se tak rychle už neproběh. Taky dost často odcházejí ložiska v kolech. Za těch 56 tis co jsem najezdil za dva roky jsem vyměnil už tři. Přední světla také žádný zázrak nejsou a rozhodně se nedá říct že večer jedu jak vedne, když si rozsvítím. Nový výfuk, všechny 4 tlumiče (zadní péro bylo samozřejmě prasklé) a brzdové destičky - to je jinak všechno co jsem měnil - prostě pouze spotřební zboží.
25.02.2009 | 21:54:57 | Honza Reagovat
brzdy
to s tým brzdovým pedálom -to kolísanie otáčok,ale len velmi nepatrne kolísanie,to robí aj mne na mojej B4,a robí to aj kámošovi na 3 golfe,tak by som to nepovažoval za závadu,proste si posilovač cucá viac vzduchu a rozhádže to riadenie motoru,myslím pri volnobehu a našlapaní brzd.pedálu.Inač si vystihol vsetko čo je pravda,este by som dodal -sedadla bez dostatočnej bočnej opory,musim sa držať volantu pri prudsej zatáčke,skoro ako v žigulaku.inak super auto-myslím do spolahlivosti a pohodlia,spotreba pri 1,8 ako na fabii alebo felde,to mlženie okien-pozri kabinový filter-po výmene sa mi to výrazne zlepšilo,a manžety len origo,to sme riešili na wv foru,ine nevydrzia dlho,je to drahsie ale vydrži dlho,poznám B4 firemné čo boli na kadejakých úradoch,dokonce este ich zopár vidno,ktoré majú cez 400 tis.km a v pohode,inač vela potrebného najdeš tu : http://www.vw-club.cz/
10.11.2008 | 16:10:50 | bugy Reagovat