Autorecenze Volkswagen Tiguan TDI - skvělé vozidlo - hodnocení, spolehlivost, silné a slabé stránky, závady, zkušenosti, komentáře - recenze Volkswagen Tiguan
 
 

Recenze Volkswagen Tiguan 2,0
“skvělé vozidlo”

Autor recenze: Luboš (50 let),
Hlavní město Praha
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2009 Typ motoru:TDI Stav km při koupi:30 000 km Stav km nyní:55 000 km Způsob řazení:automat Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 15 měsíců Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 7 l/100 km Vloženo: 8. 4. 2012

Hodnocení inzerátu: 25 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 9.4

Spolehlivost

10
 

Jízdní vlastnosti

10
 

Komfort

10
 

Provozní náklady

8
 

Náhradní díly

9
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: Suzuki Vitara 2,0 Peugeot 308 1,4

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Silné stránky

plynulé řazení u automatické převodovky
slušné zrychlení
pohodlné sedačky a variabilnost u zadních sedaček

Slabé stránky

Závady a opravy na autě

žádné, vyjma výrobní vady u daného motoru (tlumiče u vstřikovacích trubek), jinak zatím bez problémů


Hodnocení a zkušenosti s autem

Přesto, že jsem koupil vozidlo jako ojeté (referenční vůz, který rozhodně nešetřili při předváděcích jízdách), jezdí zatím auto bez problémů. Na rozdíl od Suzuki Grand Vitara sedí v zatáčkach, drží jízdní stopu, automat plynule řadí jak nahoru tak i dolů. V terénu jsem jej sice nezkoušel ale na naše rozbité silnice idealní vůz.
Už bych jiné auto nechtěl. Jsem s Tiguanem maximálně spokojen! Nechal jsem doplnit do úložného prostoru "poloviční" rezervní kolo a navíc tak vznikly prostory pro různé doplňky které pak nelítají po "kufru".

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 25


Komentáře uživatelů k recenzi Volkswagen Tiguan

Vložit komentář

Výběr a výbava v poměru k ceně

Polo
žím netradičně otázku je Tiguan drahé auto .? Je to drahé auto z pohledu základní výbavy . Auto vlastním je plné příslušenství cena skoro milion korun ale co jsem dostal za konfort v této ceně je naprosto srovnatelné s tou nejlepší konkurencí mám na mysli BMW X 3 o jedničce ani nemluvím . V nejsilnější verzy je tam motor s WW GTI a ten s autem už pořáně hýbe . Auto dělá vše co má a to bez jediného kompromisu a tady se logika drahého auta láme ve ptospěch Tiguanu . Svezte se jednou jedinkrát s nejsinější verzí a dáte mě za pravdu . Jedinou nevýhodou jsou 19 kola přjedete klacíček a je to cítit . Maximálně s 18 ti paicema to jde . Proháním slabší Pasáty a Tuaregy k nevoly předjetých vozů ale v tomto není , jízdní vlastnosti jsuo nadherné . Mohu srovnat celých 20 let jsem jezdi s BMW a to různé řady a vše je jak přez šablonu . Takže Tiguan v plné výbavě je vlastně lený na to co poskytuje za konfort . Bavím se pouze o benzínu to je to pravé ořechové .

18.10.2012 | 18:39:20 | Hrošík  | 83.208.63.* Reagovat

RE: Výběr a výbava v poměru k ceně


když už chci psát nějaké chvalozpěvy, tak si alespoň nechám opravit hrubky v textu

13.01.2015 | 13:58:44 | alois klíma  | 88.103.236.* Reagovat