Vložit recenzi
BMW 330
1 000 000,- Kč
BMW 330
430 000,- Kč
BMW 330
720 000,- Kč
BMW 330
539 000,- Kč
BMW 330
329 000,- Kč
BMW 330
660 000,- Kč
BMW 330
880 000,- Kč
BMW 330
88 888,- Kč
BMW 330
339 000,- Kč
BMW 330
99 000,- Kč
BMW 330
949 000,- Kč
BMW 330
744 999,- Kč
BMW 330
149 000,- Kč
BMW 330
99 800,- Kč
BMW 330
119 999,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi BMW 330
spotreba 330i
Cus. Spotreba 330i v manualu se v prumeru pohybuje na 10l benzinu, viz. http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/6-BMW/37-3er.html?fueltype=2&constyear_s=2000&constyear_e=2003&power_s=170&power_e=170&gearing=1 coz si myslim, ze je na ten vykon hodne slusna hodnota. To si totiz vezmou lecktery 2.0i 4-hrnky u konkurence, ktery si o tomhle kroutaku muzou nechat jenom zdat. V automatu potom zere o litr vic-11l: http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/6-BMW/37-3er.html?fueltype=2&constyear_s=2000&constyear_e=2003&power_s=170&power_e=170&gearing=2
20.05.2011 | 21:50:31 | Pepan Reagovat
bmw 330 cc
cawes.. mam jednu prosbu... aka je priemerna spotreba 330i benzinaaak.....aspon priblizne dik za info....... ci sa to oplati kupit .!!!!!
02.05.2011 | 17:29:48 | janes Reagovat
RE: bmw 330 cc
Dlouhodobou spotřebu u E 46 330i 60 % město a 40 % meziměsto mám 8,8l , jezdím svižně, k rozjezdu používám plný výkon, jen to chce předvídat a jezdit plynule, nebudu drtit brzdy před křižovatkou když vím že tam je, tak zvolním a dojedu... spotřeba pak padá jedna radost... :-)
09.11.2012 | 10:56:22 | | 90.178.217.* Reagovat
Tak toho prostě nenapsal moc no....kdo zná BMW tak asi ví a jinak osel kterej jezdí na křápech tak ví že Bawo žere a je na h...o. Jinak mě taky zajímá přechodky z pětky do trojáka?!?!
07.10.2008 | 20:57:15 | Cože? Reagovat
haha
pastevec z hor ma rozosmial to len ukazuje tvoju inteligenciu a naturu zial potom to vyzera ze vsetci tvoji krajania su na tom rovnako no verim ze nie
13.09.2008 | 08:28:39 | nstar Reagovat
Mám 320..a řeknu vám asi jsem natrefil na mrdku. S autem jsem jezdil 2 dny a jinak bylo stále v servisu. Nechalo mě i 100km od domova. Renocar jsou pěkný svině, tají servisní postupy na výměnu rozvodů, čili běžný opravář vám pak auto nedokáže opravit..náhradní díly drahý a dodácí lhůty děsný..řeknu vám..pokud nepotřebujete extra výkon, koukejte jinam..třeba po Audi, či VW..
12.09.2008 | 11:05:51 | Robin Reagovat
Re:olso
Mas pravdu lepsi tady nic nepsat ty preci nic vedet nepotrebujes :)
at si kazdy poradi sam ....
12.09.2008 | 10:11:33 | baflik Reagovat
to Baflik
Jj, vsetci zo Slovensku su pastavci z hor. Ak by ti napisal pepik ze je ta recenzia blabol, tak zautocis ze BMW mat nikdy nebude, ze! Obcas zajdi z vidlakova do mesta, nebo mas strach ze sa 7 rocne hnile pravdepodobne burane BMW s Xtis kilometrami uspini?
11.09.2008 | 22:08:04 | olso Reagovat
Mohu se zeptat kolik jsi za něj orientačně dal ? Ten nájezd km při koupi je docela nízký, myslíš, že se tomu dá věřit? Jinak koukám, že jsi jezdíl i v pětkovým, je tam velký rozdíl oproti trojce ?
11.09.2008 | 17:18:48 | Kačaba Reagovat
RE: Kačaba
Spotreba je uvedena dole v recenzi .... (staci umet cist a koukat ) jinak spotreba je dana jizdou pohybuje se od 8-13l , klidne i 15l.ceny nahradnich dilu je podle toho co potrebujes a je-li mozno pouzit druhovyrobu .... jinak opravy naprosto bez problemu to ti rekne kazdej lepsi mechanik co delal bmw ...
11.09.2008 | 13:10:03 | bablik Reagovat
Nezlob se na mě, ale musím se Lukáše zastat. Nic jsi nám v podstatě nesdělil ! Jaká je třeba spotřeba ? To je podle mě u třílitru a benzínu docela důležitá hodnota. Jak se ti s autem jezdí ? Mám v plánu také koupit trojku, dneska padly ceny a není problém sehnat pěknou trojku kolem 250 tis. Jen je podle mě problém v opravách a cenách náhr. dílů..jak to vidíš ty ? Díky
11.09.2008 | 11:49:17 | Kačaba Reagovat
RE: Lukas
Aaa pan je srandista ....
k recenzi patri jak poruchy a klady ...
to zdrejme na slovensku nachape
hold pastavci z hor
11.09.2008 | 10:43:54 | Baflik Reagovat
Dalsia skvela recenzia, akurat viem, ze ti ten crep hnije a odysla ti servopumpa. To je recenzia, alebo staznost....
11.09.2008 | 08:30:28 | Lukas Reagovat