Vložit recenzi
BMW 530
98 800,- Kč
BMW 530
209 999,- Kč
BMW 530
99 000,- Kč
BMW 530
750 000,- Kč
BMW 530
184 800,- Kč
BMW 530
469 000,- Kč
BMW 530
299 000,- Kč
BMW 530
289 800,- Kč
BMW 530
470 000,- Kč
BMW 530
339 000,- Kč
BMW 530
279 000,- Kč
BMW 530
680 000,- Kč
BMW 530
958 000,- Kč
BMW 530
359 000,- Kč
BMW 530
798 000,- Kč
BMW 530
669 900,- Kč
BMW 530
1 499 900,- Kč
BMW 530
790 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi BMW 530
hodne jinejch i mnohem starsich modelu ma x drive nejen x 5 je teda do hor,kdyz naskladate rodinu dozadu tag se da vyjet i s nahonem na prdku
17.01.2010 | 21:38:34 | Reagovat
Náhon na zadek
Tak na hory jsou Bavoráky nepoužitelný auta, s vyjínlou modelu X5
17.01.2010 | 21:04:55 | Reagovat
Zima? No teda nic moc
Na horach mam s 528i naprosto katastrofalni zkusenosti. I pres protiprokluz se s autem neda ze snehu vyjet. Na hory bych silne nedoporucoval. Pri jizde to jeste jde, ale jak clovek zastavi, konec...Je sice pravda, ze auto absolvovalo uz dvoje hory, ale nebylo to nic prijemnyho. Jedina vyhoda je, ze se na snehu da snadno driftovat. To ale asi nebude duvod, proc si bmw vybrat na zimu :))
02.01.2008 | 19:46:28 | reihensechszylinder Reagovat
Co zima??
Chlapi,samá chvála, uvažuji silně o jeho koupi, reps. 5řady, ale co zimní období??Sníh,led, dostanu se někde s tím??Jsem lyžař, třeba na hory a tak, když je venku kalamitka a tak???Mam tedˇ accorda 97,poctiva Honda mě všude dovezla,prosím o názory a zkušenosti i třeba na mail.Děkuji.Radek
31.05.2007 | 07:44:58 | Radek Reagovat
530 Benzin
Ma nekdo zkusenosti s 530 benzin? Dekuji
27.04.2006 | 11:35:16 | Reagovat
tak tak fotr má 530d taky a je naprosto spokojenej, je to verze 142kw a přesto že to je diesel dokáže pěkně zatopit...
15.11.2005 | 16:59:05 | Reagovat