Recenze Citroën C3
“Pohodlné a pěkné auto, které vás rádo překvapuje. Často nějakou závadou. :-) ”

Autor recenze: Mulit všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2006 Typ motoru: Stav km při koupi:120 000 km Stav km nyní:155 000 km Způsob řazení:manuál Jak dlouho auto používáte? 4 roky Palivo: Benzín Vloženo: 1. 8. 2023

Hodnocení inzerátu: 4 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 5.4

Spolehlivost

3
 

Jízdní vlastnosti

6
 

Komfort

9
 

Provozní náklady

4
 

Náhradní díly

5
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Silné stránky

pohodlí
pěkný vzhled
živý motor

Slabé stránky

pořád nějaké závady

Závady a opravy na autě

Stále dokola vypadávala hadička s přívodem benzínu, který pak stříkal do prostoru motoru. Měl jsem štěstí, že auto nikdy nezačalo hořet. Musel jsem to tam přidrátovat natvrdo. Dále závady na brzdovém systému, brzy odešly kotouče a vlnily se. Závady v el. ovládání oken, závady zámků dveří i nádrže benzínu. Závada zavírání kapoty, koroze prahů. Těch závad bylo ještě více, nemá smysl je všechny vypisovat.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Hezké auto, asi nejhezčí z mých aut. Mám rád malá kulatá auta. Velice pohodlné, dobře se i nastupuje. Ale ty opakující se závady to kazí. Taky tím, že je auto měkké, odcházejí zadní nápravy. Lepší by byla tužší náprava, ale stabilnější. Tomuto auto se rozjížděla zadní náprava. Tím, jak to udělali Francouzi měkké, tak to mělo nemocné nápravy. Prý to samé má Peugeot. Velice kolísavá spotřeba. Někdy jen 5,5 litru, jindy 7 litru. To auto si žilo vlastním životem nezávisle na mé snaze. A když tedy bylo tak paličaté a nemohl jsem se s ním domluvit, tak jsem ho prodal. :-) Jinak motor 1.1 byl velice živý. Měl jsem zrovna kousek, který fakt dobře táhl, lépe než ukazují technické údaje v dokumentaci.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 4


Komentáře uživatelů k recenzi Citroën C3

Vložit komentář