Recenze Hyundai Tucson 2.0crdi
“Poměrně dobré auto s pěkným vzhledem a výbavou, ale má svoje mouchy.”

Autor recenze: TRUCKER (41 let),
Liberecký kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2005 Typ motoru:vznětový Stav km při koupi:130 000 km Stav km nyní:160 000 km Způsob řazení:automat Status vozu při koupi:ojetý Jak dlouho auto používáte? 2 roky Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 8,5 l/100 km Vloženo: 9. 12. 2012

Hodnocení inzerátu: 5 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 6.0

Spolehlivost

6
 

Jízdní vlastnosti

8
 

Komfort

8
 

Provozní náklady

5
 

Náhradní díly

3
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? nevím

Silné stránky

Slabé stránky

časté poruchy,spotřeba

Závady a opravy na autě

Auto jsem koupil před 2 roky ojeté, první problém byl prasklý chladič serva, oprava asi 2000kč, zhruba po roce komlet odešla elektrika kolem pojistkové skříně, oprava 8000kč, pak odešel motorek předních stěračů, na vrakáči za 2000kč, rozvody, filtry, brzdy zhruba v ceně škoda a vw, ted mě čeká oprava tlakového čerpadla a výměna zadních tlumičů.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Auto jezdí docela solidně, jsem z hor a pohon 4x4 využiju dostatečně, což se samozřejmě odráží na spotřebě nafty, když jezdím "předpisově" tak je kolem 8.5l ale jak se trošku zablbne není problém vysoko nad 10l, na silnici se chová dobře, vzhledem ke slušnému rejdu je v pohodě i do města, interier je řekněme průměrný ale pohodlný, zadní kufr docela malý, ale ujde, výbava asi standartní jako u každého vozu, klima, el.okna, tempomat, atd.pouze mě překvapila absence teploměru venkovní teploty, ale ten se dá dokoupit a montáž je jednoduchá. Celkově hodnotím tento vůz jako dobrý, ale znovu bych ho asi nekoupil.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 5


Komentáře uživatelů k recenzi Hyundai Tucson

Vložit komentář