Vložit recenzi
Opel Astra
185 000,- Kč
Opel Astra
229 000,- Kč
Opel Astra
169 877,- Kč
Opel Astra
175 900,- Kč
Opel Astra
59 000,- Kč
Opel Astra
179 900,- Kč
Opel Astra
285 000,- Kč
Opel Astra
86 000,- Kč
Opel Astra
335 000,- Kč
Opel Astra
191 000,- Kč
Opel Astra
794 991,- Kč
Opel Astra
159 900,- Kč
Opel Astra
65 000,- Kč
Opel Astra
199 099,- Kč
Opel Astra
387 200,- Kč
Opel Astra
49 900,- Kč
Opel Astra
149 900,- Kč
Opel Astra
70 000,- Kč
Opel Astra
249 900,- Kč
Opel Astra
109 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Opel Astra
2,5Dti
2,5 TD v omege pochadza od BMW pokial viem...jedine ak si myslel 2,2Dti
11.01.2011 | 22:20:00 | matob Reagovat
MAM ASTRU DOVEZENU Z NEMECKA,ZA ROK SOM NAJAZDIL 50000,A MENIL SOM IBA DVAKRAT OLEJ. MA UZ NAJAZDENYCH 170000,A SLAPE AKO HODINKY. SUPER AUTO.
19.08.2009 | 22:25:37 | MEDO Reagovat
re anonym
tak nevim 2.5 dti jsou dobre motory ale davali je do omegy a ne do astry? a vykon maji 110KW a 1.8 DI v astře nikdy nebyl leda 1.7 DTI a ten ma vykon 55KW tak nevim jake zkušenosti mysliš?
07.01.2009 | 20:28:34 | jarda Reagovat
2,0 DTI TRPI NEKTERYMY PROBLEMY O MOC LEPSI JE 2,5 DTI 6VALEC 155KW NEBO NAOPAK SLABY 1,8DI BEZ TURBA TAN MA ALE JEN 50KW/90PS TY JSOU PODLE MYCH ZKUSENOSTI BEZUDRZBOVE
07.01.2009 | 19:37:27 | Reagovat
kamoš ho ma ale v zafire,tiež mu teraz odišlo rele žhavenia na 2 valce,a pokial viem,žhaví len pri studenom motore
07.01.2009 | 17:57:49 | Reagovat
porad
mam ten isty voz a asi ten isty problem . žhavy ti to stale,? alebo len v nizkych teplotach pri studenom motore?
07.01.2009 | 16:10:34 | rastoras Reagovat