Vložit recenzi
Opel Astra
185 000,- Kč
Opel Astra
191 000,- Kč
Opel Astra
229 000,- Kč
Opel Astra
169 877,- Kč
Opel Astra
175 900,- Kč
Opel Astra
59 000,- Kč
Opel Astra
179 900,- Kč
Opel Astra
285 000,- Kč
Opel Astra
86 000,- Kč
Opel Astra
335 000,- Kč
Opel Astra
794 991,- Kč
Opel Astra
159 900,- Kč
Opel Astra
65 000,- Kč
Opel Astra
199 099,- Kč
Opel Astra
250 000,- Kč
Opel Astra
387 200,- Kč
Opel Astra
49 900,- Kč
Opel Astra
149 900,- Kč
Opel Astra
70 000,- Kč
Opel Astra
249 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Opel Astra
Motory Opel skoro olej nežerou-poze až na 1.6 16V, tyto motory ve většině připadu olej žerou. Jinak ostatní jak 8V a 16V jsou velice spolehlivé.
22.11.2005 | 22:35:38 | Libi Reagovat
Astra vyrobená v Polsku,velmi dobrá po všech stránkách. Nebere ani kapku oleje, stačí pouze jednou za rok servisní prohlídka.Motor 1.6 55kw -nezničitelný. spotřeba 5.5 l. Neměnil jsem zatím ani žárovku
15.03.2005 | 23:52:29 | vk Reagovat
To by mě zajímalo,když nadáváš na Opel,tak včem jezdíš Ty a s jakou značkou jsi spokojený, ať pouze jen nekritizuješ.
08.03.2005 | 00:12:36 | radekmazac Reagovat
Pokud jsi se z tohohle au nepoučil tak Ti mohu říct, že olej žere každej opel - pokud ti tvrdí něco v opel servisu tak tomu zásadně nevěř. Mě taky při koupi nového auta tvrdili že olej netřeba dolévat a pak jsem se dozvěděl že pokud žere 1,5 l na 1000 km je to v normě a reklamace nepřipadá v úvahu. Opel - nejhorší šmejd.
01.03.2005 | 16:45:01 | Martin Reagovat