Vložit recenzi
Opel Astra
185 000,- Kč
Opel Astra
229 000,- Kč
Opel Astra
169 877,- Kč
Opel Astra
175 900,- Kč
Opel Astra
59 000,- Kč
Opel Astra
179 900,- Kč
Opel Astra
285 000,- Kč
Opel Astra
86 000,- Kč
Opel Astra
335 000,- Kč
Opel Astra
191 000,- Kč
Opel Astra
794 991,- Kč
Opel Astra
159 900,- Kč
Opel Astra
65 000,- Kč
Opel Astra
199 099,- Kč
Opel Astra
387 200,- Kč
Opel Astra
49 900,- Kč
Opel Astra
149 900,- Kč
Opel Astra
70 000,- Kč
Opel Astra
249 900,- Kč
Opel Astra
109 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Opel Astra
Obdivuji te, ja mit se svym vozem takove problemy...Sel by hned !
22.05.2009 | 15:05:05 | jamieson Reagovat
diesel ne
jojo. Když chcete diesel, raději uvažujte o jiné značce. Opel je neumí. Jsou slabé a náročné na udržení při životě. Zato benzíny opel zase patří od r. 1998 k nejspolehlivějším a nejúspornějším. Takové škodovky mají zase nejlepší diesely, ale mezi benzínovými motory si nevyberete u jediného typu.
Jinak Astra G jakožto vozidlo je jednička. Mimo jiné - na svůj vnější obal poskytuje obrovský interiér.
17.09.2008 | 09:50:13 | kubus Reagovat
Další doplnění mé recenze
Opět po delší době jsem se rozhodl doplnit svou recenzi na Astru. Je až neskutečné, že toto vozidlo ještě vlastním. Měl jsem již dávno před rokem chuť toto vozidlo prodat, ale vzhledem k určitým okolnostem jsem se k tomuto nedostal. Nevím jestli to auto "vycítilo", že má jít z domu, ale od doby, kdy jsem opravil řídící jednotku, tak mě nikde nenechalo ve "štychu". Do dnešního dne mám na Astře najeto 156 tis.. Naposledy(tento měsíc), jsem nechal vyměnit rozvody(řemen, napínací kladka, vodící kladka, vodní pumpa) a zadní brzdové obložení. Rád bych se ještě vrátil k výměně rozvodů, kdy bych chtěl uvést, že jsem zjistil, že u mého typu motoru by se měly rozvody měnit v intervalu po 60 tisících i s vodní pumpou, což mi připadá docela krátký interval. Ale bohužel asi to tak bude . Takže nezbývá než "přání" výrobce vyhovět.Dále se také vyskytly i nějaké další závady a to: Přestala zničeho nic fungovat klimatizace , přestal fungovat kroužek pod volantem(nefunguje ovládání rádia pod volantem, airbag, klakson) a odešel motorek na ovládání uzávěru vnitřní cirkulace vzduchu . Taky si myslím, že mě bude v brzké době čekat výměna zadního dílu vyfuku (začíná rezavět). Takže uvidíme jak dlouho auto budu mít, ale vypadá to určitě ještě na nějaký ten měsíc.Mým přáním je vyzkoušet nějakého japonce(Mazda6, Toyota Avensis). Uvidíme, zatím patřím do oplácké rodiny
09.07.2007 | 15:36:18 | kovec Reagovat
1.7TD
On opravdu ten 1,7isuzu co jsi mel v eFku byl o necem jinem, hlavne byl spolehlivy, tu vasi 1.7 bych nebral ani nahodou ten tam vubec nemel co delat. Je otazka proc nekdo prodaval Tvoje auto, treba proto, ze uz si auto rikalo o malou generalku, to se Ti muze stat u jakekoliv znacky a nic s tim nenadelas a muzes na ni plivat jak chces. Pokud si ovsem koupi clovek poradne auto po slusnem cloveku, ktery jej pravidelne servisuje a ma podlozene i kilometry ve znackovem servise tak sance dobreho auta je podstatne vetsi.
01.01.2007 | 17:32:09 | Marky Reagovat
další doplnění recenze
Abych Astru jenom nekritizoval, tak chci uvést, že od uvedených oprav jsem s naším autem najeli asi dalších 25.000 km a dosud bez závady,(jenom měním olej, filtry). Takže jenom doufám, že budeme dál jezdit bez poruch.
22.11.2006 | 19:42:58 | kovec Reagovat
Astra G 1.7 TD
Koupil jsem si rozumně ojetou Astru, kterou zřejmě sestavili v továrně zaměstnanci ne v pátek odpoledne, ale rovnou asi na apríla.Následovalo několik návštěv v servisu se stejným problémem a sice neustálá netěsnost vstřikovačů. Mezitím se se mnou rozloučily žhavící svíčky. Poslední rána - porucha na mazacím okruhu (těsnění) - celá olejová náplň pod autem. Škoda, že jsem si vybral dnes již legendární, snad nejhorší vznětový motor v Evropě, protože pokud pominu problémy s motorem tak mi auto přesně vyhovovalo. Vnitřní prostor, vnější rozměry, podvozek a kufr. Ale můj příští vůz asi nebude s bleskem na kapotě ...
22.04.2006 | 22:39:03 | enzo Reagovat
Doplnění recenze
Jenom bych chtěl pouze doplnit svoji recenzi na Astru. Tak už odešlo i druhé přední ložisko. Ale nekupoval jsem jej u nás za původních 5000,-Kč, ale zajel jsem si do Polska(kam to mám asi 20 km) a tady jsem jej koupil za 2700,- Kč(výrobce SKF). Ale jsem již rozhodlý Astru prodat. A to i přes to, že mám prakticky vyměněny všechny důležité díly. Prostě mě toto auto zklamalo.
Možná, že jsem si koupil tzv. "Páteční auto".
11.04.2006 | 14:43:32 | kovec Reagovat