Vložit recenzi
Škoda Octavia
524 900,- Kč
Škoda Octavia
119 000,- Kč
Škoda Octavia
334 900,- Kč
Škoda Octavia
379 900,- Kč
Škoda Octavia
64 900,- Kč
Škoda Octavia
599 000,- Kč
Škoda Octavia
315 000,- Kč
Škoda Octavia
128 800,- Kč
Škoda Octavia
449 999,- Kč
Škoda Octavia
559 989,- Kč
Škoda Octavia
54 900,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
179 900,- Kč
Škoda Octavia
120 000,- Kč
Škoda Octavia
367 000,- Kč
Škoda Octavia
104 999,- Kč
Škoda Octavia
345 999,- Kč
Škoda Octavia
629 000,- Kč
Škoda Octavia
109 000,- Kč
Škoda Octavia
1 265 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
Shell
Páni. Na obhajobu Shellu treba povedať, že sa vôbec netají tým, že v ČR sa V-Power Diesel s GTL nepredáva, nakoľko je to uvedené aj na jeho webovej stránke :
Dostupnosť paliva v zahraničí:
Shell V-Power Diesel s GTL je k dispozícii v:
Holandsku, Nemecku, Maďarsku, Rakúsku, vo Švajčiarsku, v Taliansku a teraz aj na Slovensku
Shell V-Power Diesel je k dispozícii v:
Bulharsku, Českej republike, vo Francúzsku, v Južnej Afrike, Poľsku, Španielsku a Turecku .
Ak ho chcete vyskúšať, treba zbehnúť k nám :-))
21.09.2008 | 21:22:28 | Petrík Reagovat
Na Shellu potvrdili článek, že okrádají v Česku lidi narozdíl od SRN. Nevím, co na tom chceš zpochybńovat, test je jediné podle čeho se můžeš řídit.
21.09.2008 | 20:37:36 | Dušan Reagovat
Reakce na článek.
Jo hold potrefená husa se vždycky ozve.
http://www.shell.com/home/content/cz-cz/shell_for_media/press_releases/2008/statement_mfd_18092008.html
21.09.2008 | 11:15:59 | Reagovat
koukni na to
xxx.cz/test-drazsi-nafty-benzina-prekvapila-shell-zklamal-fxl-/automoto.asp?c=A080915_145641_automoto_fdv
17.09.2008 | 23:07:30 | Simon Reagovat
Tak to je velmi dobrý joke,že provoz benzínu oproti naftě je na takovýto kilometrový průběh levnější.
16.09.2008 | 22:41:15 | Reagovat
RE:
kamarat ma 1.9tdi 110koni combi a chvalil sa mi ako urobil 450km za 25eur ja mam 1.6mpi 100koni combi a na tej istej trase som to skusil z prdele tiez-za 30eur ale benzin tu mame lacnejsi ako naftu a aj poistku mam lacnejsiu ako naftove auto a dokonca aj benzinove auto bolo lacnejsie tak neviem???
12.03.2012 | 22:30:35 | ja | 84.13.200.* Reagovat
Cim dalej tym lepsie recenzie....
16.09.2008 | 22:08:52 | Lukas Reagovat