Vložit recenzi
Škoda Octavia
189 991,- Kč
Škoda Octavia
199 900,- Kč
Škoda Octavia
484 900,- Kč
Škoda Octavia
54 900,- Kč
Škoda Octavia
379 900,- Kč
Škoda Octavia
128 800,- Kč
Škoda Octavia
119 000,- Kč
Škoda Octavia
69 900,- Kč
Škoda Octavia
117 900,- Kč
Škoda Octavia
419 900,- Kč
Škoda Octavia
368 000,- Kč
Škoda Octavia
349 900,- Kč
Škoda Octavia
309 000,- Kč
Škoda Octavia
609 900,- Kč
Škoda Octavia
179 900,- Kč
Škoda Octavia
499 990,- Kč
Škoda Octavia
539 000,- Kč
Škoda Octavia
349 000,- Kč
Škoda Octavia
367 000,- Kč
Škoda Octavia
64 900,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Škoda Octavia
AEE
Mám to samé auto z r.2000. Když jsem si ho pořizoval, byl jsem optimistický ohledně spolehlivosti a pesimistický ohledně výkonu. Po dvou letech se to vyměnilo. Po srozumění s autem jsou rozjezdy jsou skutečně bleskové a na dálnici díky dlouhým převodům motor víc než postačuje. Jediná slabina je předjíždění na okreskách .. 80-120 by mohlo být lepší, tam ale exceluje málokterá atmosféra - a pokud ano, tak zase netáhne dole.
Horší je spolehlivost. Staral jsem a se o auto dobře a měnil spoustu věcí preventivně, oktávka ale dost trpí na chod motoru. Nějak se nemůže domluvit lambda, škrtící klapka, zapalování a výfuk. Auto mělo po většinu času nějaké cukací problémy nebo nestálý volnoběh. Servisáci mě nenávidí a je to běh na dlouhou trať, prý 9 z 10 benzínových 1.6 nějak blbne.
15.09.2011 | 17:52:48 | Falewick | 80.92.248.* Reagovat
RE:AEE
Koukám že jsem papsal delší text než recenzent. Být jím, rozhodně bych z auta vyndal ten K&N, vzhledem k mým zkušenostem. Chip ten motor vydrží, ale neměnit vačku, to je pak volnoběh divokej. Spotřebu mám tak 7 a čtvrt, tak třetinu jezdím po městě, v zimě klidně i 8. Když si vezmu že stejně se dá jezdit i třeba s 1.8 TSI... No prachy, prachy :-)
15.09.2011 | 18:02:00 | Falewick | 80.92.248.* Reagovat
RE:RE:AEE
Myslim, ze by jsi tu recenzi mohl zkusit napsat sam a poradne, vcetne fotek karky :-) I kdyz uznavam, obcas lidi napisou zalostne malo informaci.
15.09.2011 | 18:32:22 | kocour | 89.103.114.* Reagovat
RE:RE:RE:AEE
už se stalo, dávno.. :)
19.09.2011 | 10:32:46 | Falewick | 80.92.248.* Reagovat
1,6 55kw
Koukám že tu jsou lidi co asi nikdy nejeli s octávii s tímto motorem která byla trochu zachovalá, můžu říct že stokoňová octávie mi neujede a ani TDi 66kw, nemám nijak upravený motor a spotřeba? dá se jet i pod 6,5 litrů, není problém ale můj průměr je kolem sedmi sedmi a půl a nejedu pomalu
03.02.2010 | 00:59:14 | Carli Reagovat
1,6 55kw shit
Toto auto neměla škodovka radši vyrábět !!
23.11.2008 | 23:16:43 | Reagovat
rychlosti
O 1,6 55 kW max. 170 km/h, 0 1,6 74kW max. 187.Třeba sierra 2,0 DOHC 88 kW šla po rovině podle tachometru až na 215, laguna 2,0 cca 222, takže ty octy taky třeba taky ukazují víc, a věřím tedy že 55 kW ukáže na tacho 180 a 74 kW 200.Nevidím problém.
15.11.2008 | 23:10:25 | jašin Reagovat
RE:rychlosti
1.6 55kW .. asi 190
15.09.2011 | 17:55:39 | Falewick | 80.92.248.* Reagovat
co?
tak možná ze skály :-)
15.11.2008 | 21:39:01 | anonym Reagovat
1,6
1,6 74 kW ide 200 km/h bez problemov. bud si v tom este v zivote neisiel, alebo mas nejaku vyhonenu kozu..... a 1,6 55 kW je na vozenie dostatocne..... a 180 km/h ide hociktora seriova 55-ka. tot vsio....
10.11.2008 | 14:33:25 | dodo Reagovat
1.6 74 Kw dá pres 200 ja jel s novou jettou stimhle motorem 205km/h(tachometrovejch)
23.10.2008 | 12:44:50 | Reagovat
má pravdu
200 km/h nedá ani 1.6 74 kw ...
23.10.2008 | 12:31:30 | Reagovat
cože???
S 1.6 55kw si jel komfortně a ještě k tomu 200 km/h ? Piš si básničky u ohníčku ty pako !!
23.10.2008 | 12:28:18 | Reagovat
To anonymus
bla bla bla bla, nepřibalili vám při výrobě návod k mozku?
22.07.2008 | 13:40:39 | Jerry Reagovat
presne tak.55kw 1.6 je najvacsi omyl v skodovke
22.07.2008 | 10:32:10 | Reagovat
Nejlepší čip je tuto tragédii prodat, a koupi 1,8T nebo TDI haha
02.03.2008 | 15:13:36 | Reagovat
prosim
můžete mi prosím napsat ,kde a jakým způsobem s e necha tento motor 55 kw načipovat ,aby se dalo s tímto motorem vůbec trochu jezdit ? děkuji.
09.09.2007 | 10:44:45 | lada Reagovat
Zas někdo nečetl důkladně
Tak za prvé: majitel psal,že má přečipovanou řídící jednotku na 64Kw!!!Za druhé:je mi jasné že vaše zkušenost s tímto vozem nemůže být příliš dobrá.Proč?Důležitá jsou slova"dostal v práci" a "dosloužila".Z tohoto usuzuji že to byla stará, neudržovaná, ulítaná a zhuntovaná služební oktávka těsně před odpisem("dosloužila").Pak se opravdu není čemu divit.Dneska stojí někde v bazaru s velkým nápisem na předním skle:Super stav! Bez investic!Zkusil jste někdy auto,kterého si majitel váží,udržuje a hýčká-myslím že by jste pak psal trochu objektivněji.Služebáky jsou vždycky katastrofa.Kolik měla nalítáno když "dosloužila"? Tipuju tak 280tis.Km drsné jízdy.
23.01.2007 | 14:21:03 | tom Reagovat
55kW
Měl jsem v práci a děkuji již nechci - jestliže píšete že jste jel z ČH za 6,6 tak jste snad nepřekročil 80km/h a psát, že auto solidně zrychluje je též zavádějící - já s tímto vozem byl nucen jezdit 3 roky (75000km) a jsem rád, že dosloužil - spotřeba - běžně 7.5 - 8.5 - dálnice 10 ve čtyřech lidech jsem měl problém na rovince předjet i kamion - to auto prostě neakceleruje - dnes kočíruju 1,6 - 74kW a to je dost jiné kafe.
30.12.2006 | 00:56:36 | PetrX Reagovat
RE:55kW
To jste si teda polepšil. 74kW je oproti 55kW samá nevýhoda.
15.09.2011 | 17:54:25 | Falewick | 80.92.248.* Reagovat
ANO
ano, to souhlasí, mám to auto pátym rokem a tvůj příspěvek je přesný.
22.11.2012 | 18:54:00 | Fukštejn | 93.91.146.* Reagovat