Recenze Subaru Justy 1.
“na hlubší hodnocení je ještě brzo ”

Autor recenze: Dědek (66 let),
Liberecký kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2009 Typ motoru: Stav km při koupi:103 000 km Stav km nyní:103 000 km Způsob řazení:manuál Palivo: Benzín Vloženo: 9. 12. 2017

Hodnocení inzerátu: 3 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 6.2

Spolehlivost

6
 

Jízdní vlastnosti

9
 

Komfort

3
 

Provozní náklady

8
 

Náhradní díly

5
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: Seat Alhambra 1.9TDi

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ano

Závady a opravy na autě

Tak po čase, kdy jsem se vozil ve velkém MPV Seat Alhambra jsem se rozhodl, že půjdu do něčeho mnohem menšího. Dálky už nejezdím a kolem komína mi to stačí. Poslední prodávaná Justyna vyrobené v prosinci 2009 s litrovým tříhrncem Tohle jsem už několikrát vlastnil (sice 1.2) v Subaru Liberu. Tohle naprosto perfektní autíčko s možností 4x4 ( proto jsem do toho někdy v roce 2006 šel) Pro neznalé Libero byl taky tříválec nejprve s karburátorem a později (1993) jako stříkačka.Justynu mám chvíli a tak těko hodnotit.Zatím na ojetých letních gumám koepec na sněhu nedala , ale to je v řešení, se kterým jsem počítal. Tak že doufám ta nejpodstatnější závada a z toho opakované opravyhned tak nepříjde.Na subaru libero si zasedla koroze, která autíčko v brzsku zlikviduje.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Jak už jsem výše psal Justynu mám chvili tak, že zatím bez zkušeností. Jen mě překvapila, jak je na tak mrňavý motor mrštná a přitom úsporná. Libero taky obstojně akcelerovala, ale u mne za cenu aspoň desetilitrové spotřebě.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 3


Komentáře uživatelů k recenzi Subaru Justy

Vložit komentář