Vložit recenzi
Volvo V70
274 900,- Kč
Volvo V70
44 900,- Kč
Volvo V70
239 000,- Kč
Volvo V70
229 900,- Kč
Volvo V70
259 999,- Kč
Volvo V70
154 999,- Kč
Volvo V70
219 000,- Kč
Volvo V70
250 000,- Kč
Volvo V70
195 000,- Kč
Volvo V70
199 000,- Kč
Volvo V70
98 888,- Kč
Volvo V70
169 999,- Kč
Volvo V70
130 000,- Kč
Volvo V70
249 800,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Volvo V70
Bebe
souhlas...Felicia má levné díly...ale mnohé z nich se mění dřív než u ostatních aut co mají "dražší" díly
Takže na ceny ND se nemusí tolik hledět..kromě spotřebního mat. typu světlomety apod...někdy je to pálka...zvlášť u aut která u nás nejsou moc rozšířená
02.10.2007 | 12:51:05 | KubikCv Reagovat
pro Standu
Volvo je super, sám sem nějaký taky mněl, ale stím servisem to máš blbý , já osobně jsem takovýhle pálky neplatil, a barvu si můžeš nechat udělat u někoho jinýho než ve volvu , kolem 30000 kč se dá udělat celý auto va metalíze tak nevím proč platit 100000
02.10.2007 | 12:29:07 | Bebe Reagovat
pro Standu
Jenže V70 z roku 98 je v podstatě 850ka s několika menšíma změnama. V70 z roku 2000 je už úplně jiný auto. Proto tak rozdílný ceny za servis.
Starý Volva jsou s těma cenama za servis úplně jinde. Rozhodně žádný pálky v řádech desetitisíců.
02.09.2007 | 12:49:47 | Reagovat
Standa
Ahoj jedno Volvo V 70 2.5D z roku 2000 máme v rodině a je to luxus nad luxus a nádherný auto,ale neříkej že náklady jsou stejný jakou Felicie,kterou máme v rodině taktéž.Provozní náklady se Feldě rovnaj co se týká různých náplní u spotřeby jso umožná ejště o hclup lepší,ale jinak.Za Feliciu z 1998 nás pravdielná servisní kontrola stáal 5000,-a u volva 40.000,-což ej napříkald zase lepší než u služebního Mondea I.generace kdysi kdy to stálo 59.000,-Ale jinak i když to dostupný je enchá si volvo dobře zaplatit.to co stojí na feliciu v 10,100kách korun tak u Volva stojí v 1000,10 000ích korun.Teď ho budou dávat trošku dokupy,má sem tam parkovací lišej od aut a bdue je to stát 100.000 skoro.Což by u feldy stálo tak 20.000,-
Ale jina kje to perfektní a halvně spolehlivý auto.Ale když u žse něco vysere tak to stojí za to.
02.09.2007 | 11:06:08 | Standa Reagovat