Vložit recenzi
Audi A4
419 900,- Kč
Audi A4
69 900,- Kč
Audi A4
125 000,- Kč
Audi A4
359 000,- Kč
Audi A4
249 999,- Kč
Audi A4
459 999,- Kč
Audi A4
499 999,- Kč
Audi A4
726 000,- Kč
Audi A4
538 000,- Kč
Audi A4
500 000,- Kč
Audi A4
336 000,- Kč
Audi A4
469 900,- Kč
Audi A4
399 000,- Kč
Audi A4
419 900,- Kč
Audi A4
78 000,- Kč
Audi A4
32 000,- Kč
Audi A4
219 000,- Kč
Audi A4
309 000,- Kč
Audi A4
189 999,- Kč
Audi A4
249 999,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Audi A4
Tak-tak
Úplne súhlasím s názormi na Power Box. A k tým kilometrom - za polhodinu sa dá stočiť na VW, Audi, Seat alebo 2min po kábli.
02.06.2007 | 10:33:10 | Boss Reagovat
powerbox
koupil jsem si pred rokem octavii kde byl powerbox udajne 3 mesice... po 2 mesicich se mi za jizdy rozletelo turbo - lopatky - ty proletely pres intercooler do sani a pak do valcu i s olejem... motor kaput, turbo tez.... power box je nejhorsi co je....
29.05.2007 | 10:20:54 | maho Reagovat
je to tak
používánípower b oxu je opravdu nedobré,jde o to, zda to kupec zná,podle ujetých km odhaji že 4 nemá dlouho. doporučuji opravdu čipovat,pak se zvýší výkon a i spotřeba jde dolů. jinak při používání boxu jde motor do kytek
02.08.2006 | 10:08:56 | robby Reagovat
Tých 108 000 km sa mi tiež nejak nezdá. 8 ročná Audina a tak málo km? asi sa s ňou niekto pred predajom pohral
01.08.2006 | 20:08:15 | michajel Reagovat
Power - box
Tak nějak, zejmána pokud je paliva tolik, že cákne až na píst, dřív nebo později zcela bez pochyby dojde k jeho propálení a bude po žížalkách. A jako druhotný jev se ukazuje sazemi očazený celý zadek vozu. Např. na bílém vozidle to vypadá impozantně.
01.08.2006 | 14:23:04 | David Reagovat
Přečipování
Myslím, že tvrdit o PowerBoxu (tak bych chápal možnost odpojení vypínačem), že se jedná o přečipování je neskutečná drzost! Přečipování ŘJ je dobrá věc, ale používat PowerBox je prasárna, protože to jen posílá chybné údaje do ŘJ, ale nemění to datové mapy v ŘJ. Jedná se vlastně jen o prodloužení vstřiku, zvýšení max otáček a zvýšení tlaku turba. To je na odepsání motoru. A chudák, kdo to auto koupí.
01.08.2006 | 11:28:17 | kutil Reagovat