Vložit recenzi
Audi A4
59 800,- Kč
Audi A4
419 900,- Kč
Audi A4
200 000,- Kč
Audi A4
299 900,- Kč
Audi A4
60 000,- Kč
Audi A4
359 000,- Kč
Audi A4
739 000,- Kč
Audi A4
726 000,- Kč
Audi A4
500 000,- Kč
Audi A4
499 999,- Kč
Audi A4
378 000,- Kč
Audi A4
219 000,- Kč
Audi A4
405 000,- Kč
Audi A4
32 000,- Kč
Audi A4
419 900,- Kč
Audi A4
189 999,- Kč
Audi A4
1 099 000,- Kč
Audi A4
759 900,- Kč
Audi A4
160 000,- Kč
Audi A4
366 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Audi A4
Smiech
Ako ty pišeš že audi 1.8 T je si podobne s accentem 1.5 16V 65kw smejem sa :D :D
12.07.2011 | 20:41:32 | jozef Reagovat
Ta spotřeba není zas tak tragická.Měl jsem 1.8 t quattro a průměrně jsem jel za 9.5litru.Přes 10 jsem se dostával málokdy.
24.06.2009 | 11:07:10 | Reagovat
Chip
Ja osobne som mal prečipované Tdi takmer tri roky až kým som ho nedávno nepredal,a z vlastnej skúsenosti môžem povedať že za celú dobu som s tým nemal najmenší problém.Auto bolo naozaj živšie,pružnejšie a spotreba pri bežnej jazde cca o pol litra menšia...Dokonca aj emisné hodnoty ostali v norme čo mi potvrdila emisná kontrola,ktorej som sa obával.Toľko moja skúsenosť.
05.06.2008 | 13:12:24 | kakafko Reagovat
chip
vyrobcovia nie su kreteni, ale v masovej pasovej vyrobe nie je cas presne zmerat vykon na kazdom jednom vyprodukovanóm aute, preto sa pouziva viac menej "univerzalna" riadiaca jednotka. Ked robi chiptuning kvalitna firma, zmeraju parametre daneho konkretneho motora na brzde, potom sa urobi ten chiptuning (na druhu nezalezi) a potom motor opat zmeraju. Teoria je, ze chiptuning ma zvysit vykon a krutiaci moment, zoptimalizovať chod motora a tym padom znizit spotrebu.. tolko teoria... prax je zial bohu casto krat ina, kedze akoze chiptuning robia aj "doveryhodne a renovovane" firmy, ktore oblbuju ludi.... preto si treba dobre vybrat a radsej zaplatit o nieco vyssiu sumu...
05.06.2008 | 12:54:03 | hydra Reagovat
čip
nevím jak u benzínu ale u dieslu čip rozhodně zvýší výkon a sníží spotřebu. S životností turba už je to horší...
13.03.2008 | 21:26:49 | Rolljoin Reagovat
sofly
Jasne, chip znizi spotrebu, zvysi vykon a zachova zivotnost:-))))Vyrobcovia su potom kreteni, ked to nespravia priamo vo vyrobe a nechavaju to na "garazmajstrov", nemyslis?
21.10.2007 | 15:41:42 | olso Reagovat
hmm
hej ale buhužel chip tuning vůbec spotřebu nezvedá ba naopak snižuje a to jako laděný výfuk tak i sportovní sání.čao
21.10.2007 | 15:14:12 | sofly Reagovat
chtel sem se zeptat jak to nakonec dopadlo s tim chipem. mam tu samou verzi s 200 000km a take chip zvazuji.
25.12.2006 | 05:16:20 | 22447 Reagovat
respekt
respekt z accentu 12v? A z čeho?
Kdyby to 12v znamenalo počet válcu, tak bych vás chápal:-D
01.02.2006 | 13:25:09 | bmw 540 Reagovat
Odpověď
Co se týká čipu, tak vím i autech se stejným motorem, které měli najeté hodně přes 200000km a zatím jezdí bez problémů dál a na tomto autě minulí majitel vyměnil motor(rozvody), takže teď má najeto 70000km a tak nemám obavy.
A k drukému komentáři, ja měřím 188 a v autě se posadím naprosto pohodlně, ale je pravda, ža za mnou už není téměř žadné místo. A se spotřebou to je tak, že pokud jedete normálně a netočíte auto k červenému tak o půl litru klesne, ale pokud tomu pořádně dáváte, tak jdete i o několik litrů vzhůru.
02.11.2005 | 19:02:51 | Falco Reagovat
No já bych si ten čip po takovým náběhu kiláků už nelajznul.
02.11.2005 | 18:34:39 | REST Reagovat
piko
nono s tím prostorem v A4 to neí tak horké,místa tam vůbec není moc-spíš dost málo (i vepředu) a to mám jen 185cm...
no a spotřeba? co jste čekal...na jednu stranu se vam spotreba nelibi na druhou chcete čip který ji ještě zvedne nejm. o 1l/100km???
01.11.2005 | 23:19:05 | Reagovat