Vložit recenzi
Renault Megane
99 000,- Kč
Renault Megane
65 000,- Kč
Renault Megane
188 000,- Kč
Renault Megane
89 999,- Kč
Renault Megane
348 000,- Kč
Renault Megane
139 900,- Kč
Renault Megane
89 999,- Kč
Renault Megane
1 649 000,- Kč
Renault Megane
29 000,- Kč
Renault Megane
160 000,- Kč
Renault Megane
209 900,- Kč
Renault Megane
209 900,- Kč
Renault Megane
695 750,- Kč
Renault Megane
89 900,- Kč
Renault Megane
999 000,- Kč
Renault Megane
299 900,- Kč
Renault Megane
89 800,- Kč
Renault Megane
239 999,- Kč
Renault Megane
299 900,- Kč
Renault Megane
240 000,- Kč
Komentáře uživatelů k recenzi Renault Megane
Komentář
Zdravim toto vozidlo má již najeto 70000 km ,předchozí zminované závady se již neobjevili a dá se říct ,že už auto jezdí asi 1,5 roku bez poruchy .Mirek
02.07.2007 | 18:24:48 | Mirek Reagovat
kazda znacka ma sve chyby,kdyby se v tom delali tak to pochopite chytraci
26.12.2006 | 00:51:19 | Reagovat
KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ??
14.07.2006 | 09:01:36 | Reagovat
reklamace
Jedna špatná zkušenost bohatě stačí! Záznam reportáže o reklamacich u Renaultu v Motožurnálu ČR1
26.03.2006 | 22:09:31 | Tom69 Reagovat
uhel pohledu
Chapu tve klukovske nadseni pro technologie a design tohoto vozu. Myslim vsak, ze kdyby tu recenci psal tvuj otec, ktery za auto zaplatil a ted musi resit problemy, ketre jsi napsal, tak by to hodnoceni bylo zcela jine. Osobne bych z toho auta byl uz nestastny.
30.01.2006 | 13:50:43 | Reagovat
Renault
A to vazeny pane pockejte co teprve prijde... predni ramena,unik oleje,nejspis znova i ty kliky,nepochopitelne praskajici zadni okna,spojeni airbagu pod volantem,zavady tlaku turba nebo vadne vstriky....atd Renault je mozna technologicky vyspely,ale az moc lacine vyrobeny. Neuveitelnym stylem predrazene dily...Vozy nad 1997 jsou zkratka silne nespolehlive a jen pro zlost. Mel by se nad tim francouz zamyslet a ne porad vymyslet jak byt pred konkurenci.
17.11.2005 | 17:00:09 | RaVi Reagovat
tiez ma zaujal ten posledny odsek :) ale predpokladam, ze to je ironia...
28.10.2005 | 23:38:55 | Lubosh Reagovat
MODERNÍ,KVALITNÍ
Nezlob se ,ale po těch závadách co píšeš je tvé hodnocení- r.megane-moderní a kvalitní automobil poněkud zvláštní,pokud to není ironie
28.10.2005 | 23:01:49 | martas Reagovat
RE: MODERNÍ,KVALITNÍ
Vážení pánové.
Mám megana 1.5dci r.v.2005 najeto 418316km
Motor je puvodní,ve 240 000 km dělaný vysokotlak a vstřiky. Spojka původní a jedinne co mi odešlo z elektriky je odpálenej kontakt v pojistkovce na světla
23.04.2017 | 22:56:31 | Václavfz6 | 46.135.29.* Reagovat
RE: MODERNÍ,KVALITNÍ
Ahoj, to s potěšením slyším. Jsem majitelem Meganu II, r.v. 2007, 1.5 dCi, 78 kW, čili Siemens. Aktuální nájezd 220 tkm a zatím zcela bez problémů. Loni jsem nechal dělat diagnostiku vstřiků a bylo mi řečeno, že jsou zcela v pořádku, až neobvykle na ten nájezd... Ať slouží!
26.04.2017 | 10:09:06 | Pippo | 93.134.46.* Reagovat
RE: MODERNÍ,KVALITNÍ
A teď...................tu O Smolíčkovi.........
27.04.2017 | 09:05:47 | Vašek | 194.228.20.* Reagovat