Recenze Toyota ProAce
“Jsem zklamán neochotou výrobce řešit banální problém.”

Autor recenze: Zdeněk ,
Olomoucký kraj
všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2019 Typ motoru: Stav km při koupi:20 km Stav km nyní:15 520 km Způsob řazení:automat Jak dlouho auto používáte? 1 rok Palivo: Diesel Vloženo: 11. 12. 2020

Hodnocení inzerátu: 9 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 3.8

Spolehlivost

5
 

Jízdní vlastnosti

1
 

Komfort

3
 

Provozní náklady

5
 

Náhradní díly

5
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Předchozí auto: Land Rover Range Rover 3,0

Koupili byste další auto tohoto výrobce? ne

Závady a opravy na autě

Toyotu Proace jsem si objednal včetně tažného zařízení. Bohužel přívěsný vozík s LED osvětlením, který jsem letos koupil není vozidlem kompatibilní. Respektive na vozíku svítí nesmysly. Vozík jsem připojil za několik dalších aut různých značek a vždy osvětlení vozíku svítilo správně. Závadu jsem reklamoval a na přání autorizovaného servisu dodal i videa s projevem závady, ale to je vše. Vůz mi vrátili ze servisu aniž by závadu odstranili a údajně hledají řešení.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Autoriovaný servis musím vždy kontaktovat já. Z jejich strany nulová ochota závadu řešit.
Na vstupních dveřích mají heslo, že vstupuji do světa technologií. Nevím přesně do jakého časového mají na mysli, ale LED osvětlení je pro toyotu zřejmě technologie budoucnosti.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 9


Komentáře uživatelů k recenzi Toyota ProAce

Vložit komentář

Pravda je, že v současnosti jsou servisy toyot spíše tragédie, důvod mi není znám (prostě nemají kvalitní zaměstnance, není asi kde brát, ale to platí napříč značkami). Kazí to perfektní práci dealerstvím, které jsou naopak velmi vstřícné a ochotné.

Další průser je ten, že ProAce i její menší bráška jsou přeznačený francouzi. S toyotou nemají kromě znaku a názvu společného vůbec nic. tento pro toyotu smrtící paskvil vznikl na základě jakési dohody mezi PSA a toyotou, že toyota po nějakou dobu bude vyrábět v Kolíně za francouze jejich prcky (C1 a P108) a francouzi jí za to poskytnou své dodávky, aby toyota ušetřila za vývoj nových. nakolik se to povedlo, o tom svědčí tato i další recenze. Toyota označená jako citroen ano, ale citroen překabátěný na toyotu je průser. Poškodí to japoncům jméno na hodně dlouho.

13.12.2020 | 17:58:11 |   | 89.102.148.* Reagovat

RE:

....v současnosti....jsou všechny značkové servisy tragédie...tu menší,tu větší, ale tragédie...

14.12.2020 | 17:52:50 | Vašek  | 194.228.76.* Reagovat

RE:

...jiná věc je, že tohle nebude rozhodně problém Toyoty, ale max. dealerství, Toyota nedodává auta s instalovaným tažným, to dodělává dealer, a dost možná to bastlil pánovi někdo jiný, pak chápu, že se s tím nechtějí zabývat, a sám fakt, že to na jiném voze funguje nedokazuje vůbec nic...víme jak to chodí, lidé si to různě upravují, aby jim to fungovalo a podle předpisu to být zdaleka nemusí, pak ta jedna souprava funguje správně, ale když se vozík zapřáhne za jiné auto se správnou elektroinstalací, vznikne z toho diskotéka...

16.12.2020 | 08:25:04 | Vašek  | 194.228.76.* Reagovat

RE:

Píše že si to objednával s tažným.Ručí za to dealer a měl by to dát do kupy.Nejspíš špatně zapojená nebo zbastlená elektelektroinstalace.Dneska se dává u nových aut zvlášť řídící jednotka pro tažný nebo tam bejvá příprava.Já když viděl co všechno to obnáší,tak jsem si to u dealera nechal radši namontovat.

16.12.2020 | 09:50:15 | Jirka  | 82.202.120.* Reagovat

RE:

....no , pak je tady ještě ta možnost b) - zbastlená elektrika na přívěsu (ech)...máme málo informací,ale na mne to dělá dojem, že chyba nebude u dealera - rozhodně ne u firmy Toyota...

16.12.2020 | 13:36:47 | Vašek  | 194.228.76.* Reagovat