Recenze Toyota ProAce
“katastrofa”

Autor recenze: Radek (44 let) všechny recenze tohoto autora

Rok výroby:2019 Typ motoru: Stav km při koupi:0 km Stav km nyní:92 000 km Způsob řazení:manuál Status vozu při koupi:nový Jak dlouho auto používáte? 30 měsíců Palivo: Diesel Průměrná spotřeba: 8 l/100 km Vloženo: 27. 8. 2021

Hodnocení inzerátu: 4 Hodnocení recenze

Hodnocení vozidla autorem 1.8

Spolehlivost

1
 

Jízdní vlastnosti

3
 

Komfort

3
 

Provozní náklady

1
 

Náhradní díly

1
 
(1 = neuspokojivá!, 10 = vynikající!)

Informace od autora recenze

Koupili byste další auto tohoto výrobce? nevím

Silné stránky

prostornost vozu
kvalita zpracování, poruchovost

Slabé stránky

Závady a opravy na autě

Ihned po koupi vozu již při jízdě z autosalonu se začaly ozývat rezonance/bzučení v celém voze. Zvukový projev začínal až po nájezdu cca 100 Km a poté už nepřestával. Závada odstraněna v rámci reklamace. Příčina byla palivové vedení a jeho špatné upevnění/vedení.
Při prvním garančním servisu při nájezdu cca 40 000 km byl zjištěn únik převodovkového oleje - závada odstraněna v rámci záručního servisu
Při druhém garanční servisu při nájezdu cca 76 000 km byl zjištěn únik motorového oleje + další závady jako odírání posuvných dveří (nejde seřídit, tak aby se neodírali), při jízdě se ozývá chrastění z přístrojové desky - bylo předvedeno při příjmu (závada dosud neodstraněna)
Dále proběhly také servisní úkony v rámci svolávací akce jako kontrola palivového vedení, uchycení bezpečnostních pásů, uchycení sedačky spolujezdce, kontrola kabeláže.
Asi 14 dní po druhé garanční prohlídce, praskl při jízdě řemen alternátoru=oprava trvala 14 dní.
Cca 2 měsíce po servise, opět únik oleje, byl jsem objednán, avšak týden před termínem při cestě po dálnici auto přestalo jet úplně. Rozsvítili se kontrolky závada motoru a dobíjení. Prasklý rozvodový řemen, vychýlená vačka, potkaný motor=total KO. Auto má celkově najeto 92000 km a je úplně na odpis. Záruční servisy se neúměrně vlečou.


Hodnocení a zkušenosti s autem

Nejhorší auto co jsem kdy měl.

Přečetli jste recenzi, teď ji můžete ohodnotit: Hodnocení inzerátu: 4


Komentáře uživatelů k recenzi Toyota ProAce

Vložit komentář

Toyota PSA

To preto, lebo toto vlastne ani nieje toyota. Je to komplet PSA. Čo sa dá čakať od Pežota či Citroena? No tak akurát pruser, bohužiaľ.

03.09.2021 | 11:15:39 | Toky  | 88.212.45.* Reagovat